Jūsu pārlūkprogramma neļauj izmantot JavaScript vai arī tai nav šada iespēja iebūvēta. Lai apskatītu lapu korekti un izmantotu tajā piedāvātas iespējas izmantojiet jaunāku pārlūkprogrammu, piemēram Firefox 2 vai jaunāku, vai Internet Explorer 6 vai jaunāku. Ja jums jau ir jaunākā pārlūkprogramma, pārliecinieties, ka JavaScript ir atļauts!

Rīgas pilsēta
Natana Barkana iela 5 ( Ex: Mazā Lāčplēša iela )
Phone Nr. : +371 - 26818071
Skype name : rsbooking

REZERVĀCIJAS FORMA
Ja Jūs atradāt to pašu numuru par zemāku cenu, mēs pielīdzināsim cenu + piešķirsim 10% atlaidi!
Numuru cena no 27 EUR

AKTUALITĀTES

SAUNA UN DŽAKUZI PAKETE

NUMURI

Riverside hotel viesnīcā ir 21 ērts, komfortabls un mājīgs numurs. Četros stāvos izvietoti 15 standarta divvietīgi, 3 divvietīgie ar atsevišķām gultām, 2 mazie divvietīgie numuri un viens puslux klases numurs.

Numurā ir vannas istaba ar tualetes piederumiem, televizors, Wi Fi internets, gaisa kondicionēšana viena liela vai divas atsevišķas gultas, vietējais un pilsētas telefons, matu fēns, skapis.

Divvietīgs

15 standarta divvietīgi.

Numurā ir vannas istaba ar tualetes piederumiem, televizors, Wi Fi internets, gaisa kondicionēšana viena liela gulta, vietējais un pilsētas telefons, matu fēns, skapis

  
Divvietīgs ar atsevišķām gultām

3 divvietīgie numuri ar atsevišķām gultām.

Numurā ir vannas istaba ar tualetes piederumiem, televizors, Wi Fi internets, gaisa kondicionēšana, vietējais un pilsētas telefons, matu fēns, skapis.

  
Divvietīgs mazs

2 mazie divvietīgie numuri.

Numurā ir vannas istaba ar tualetes piederumiem, televizors, Wi Fi internets, gaisa kondicionēšana viena liela gultas, vietējais un pilsētas telefons, matu fēns, skapis.

  
Puslukss

Viens puslukss numurs.

Numurā ir vannas istaba ar tualetes piederumiem, televizors, Wi Fi internets, gaisa kondicionēšana viena liela gulta, vietējais un pilsētas telefons, matu fēns, skapis.

Puslukss numurs ir plašāks un izsmalcinātāks, aprīkots ar burbuļvannu piemērots īpašiem dzīves mirkļiem vai romantiskām brīvdienām.